LIEČBA NEPLODNOSTI TRÚDIM MLIEKOM

08.06.2021

Neplodnosť je jednou z najhorších diagnóz každého páru, najmä ženy. Príčiny neplodnosti môžu byť rôzne: slabá pohyblivosť spermií, nízke hladiny progesterónu u ženy, zlá kvalita semena, nedostatok vitamínu E v tele, nepriaznivé prostredie v maternici v dôsledku predchádzajúcich chorôb a pod. Všetky tieto problémy je možné odstrániť prírodnými včelárskymi produktmi. Hovorí sa, že materská kašička je vhodnejšia pre ženy, zatiaľ čo pre mužov je prospešnejší homogenát trúdov. Homogenát je veľmi účinný pri liečbe neplodnosti (pretože obsahuje súbor mužských a ženských hormónov). Podporuje tvorbu spermií u mužov a obnovuje činnosť vaječníkov u žien.

Trúdie mlieko vďaka obsahu prírodných hormónov (TESTOSTERÓN, PROLAKTÍN, ESTRADIOL, PROGESTERÓN) priaznivo ovplyvňuje endokrinný a reprodukčný systém mužov i žien. Obnovuje normálne fungovanie štítnej žľazy, zlepšuje stav po menopauze, normalizuje hormonálnu rovnováhu v tele, pomáha vyrovnať sa s chorobami prostaty, ako je adenóm prostaty, prostatitída, a tiež zlepšuje potenciu a libido. Biologická aktivita tohto úžasného produktu je v mnohých ohľadoch vyššia ako u materskej kašičky.

Podľa štatistík zhruba 50% párov nemôže mať deti kvôli zdravotným problémom mužov. Trúdie mlieko umožňuje liečiť väčšinu z týchto problémov. Vďaka svojmu bohatému chemickému zloženiu je vhodné na normalizáciu mužského reprodukčného systému. Aktivujú sa regeneračné biochemické procesy v semenníkoch a zlepšuje sa krvný obeh v prostate. Po jeho použití sa pozorujú pozitívne zmeny v kvalite spermií, zvyšuje sa ich aktivita a pohyblivosť a zlepšuje sa aj samotná štruktúra spermií

Má dobrý vplyv aj na reprodukčný systém žien. Obsahuje prírodné hormóny, ktoré sú pre ženy mimoriadne užitočné počas obdobia plánovania a tehotenstva. Vďaka exkluzívnemu zloženiu má homogenát skutočne magický vplyv na ženské telo. Prispieva k jeho omladeniu, posilneniu a zotaveniu. Umožňuje dosiahnuť aktívnu obnovu reprodukčných orgánov, zvýšiť prívod krvi v malej panve a úspešne bojovať proti neplodnosti. Zlepšuje syntézu tých hormonálnych látok, ktoré telo potrebuje najviac. Vďaka tomu sa normalizuje menštruačný cyklus, obnovuje sa proces uvoľňovania vajíčok z folikulov. Trúdie mlieko zlepšuje mikroflóru pošvy, čím minimalizuje pravdepodobnosť výskytu akýchkoľvek infekčných chorôb. To samozrejme neznamená, že užívanie liekov je odsúvané do úzadia, ale liečbu môžete kombinovať po konzultácii s gynekológom.