PRIAZNIVÉ ÚČINKY TRÚDIEHO MLIEKA VŠEOBECNE

08.06.2021

V dnešnom svete je človek neustále v napätom stave: pracuje, športuje, stará sa o rodinu. Zažíva nervové a fyzické preťaženie, ktoré negatívne ovplyvňuje jeho zdravie. Daná situácia niekedy vedie k depresiám alebo stresu, nedostatku normálneho dobrého odpočinku. Existuje tu však riešenie, ktoré má veľmi pozitívny vplyv na nervový systém a napĺňa človeka pozitívnymi vibráciami a energiou. Je ňou vysoko účinná biologická prísada včelieho úľa TRÚDIE MLIEKO, ktorá sa môže používať v kombinácii s inými liekmi alebo samostatne ako prísada do potravín. Dodáva organizmu všetky potrebné vitamíny, fermenty, aminokyseliny a ďalšie užitočné prvky. Vďaka širokému zoznamu liečivých vlastností má trúdie mlieko mnoho indikácií na použitie, medzi ktorými vynikajú:

  • Chronická únava;
  • Depresia, stres, neuróza;
  • Ateroskleróza, srdcové choroby;
  • Metabolické poruchy, obezita;
  • Hypotyreóza, hormonálna nerovnováha;
  • Prostatitída, adenóm, neplodnosť, znížené libido, menopauza, impotencia, frigidita;
  • Infekčné choroby;
  • Porušenie fyzického a duševného vývoja u detí;
  • Dysfunkcia gastrointestinálneho traktu;
  • Osteoporóza, bolesť svalov.

Trúdie mlieko je produkované počas včelárskej sezóny v mesiacoch máj až jún. V zmrazenom stave vydrží dlhšiu dobu. Predáva sa v rôznych formách - zvyčajne v prírodnej forme (ako viskózna látka žltej farby) alebo vo forme adsorbovaného mlieka alebo tabletiek. Konzumovať sa má na prázdny žalúdok, pretože jeho činnosť začína tráviacim systémom a potom vstrebaný do krvi prechádza celým telom. Najlepší čas na jeho užitie ráno 30 minút pred jedlom. Vložiť si ho pod jazyk, kým sa nerozpustí. Trúdie mlieko je v apiterapii stále považované za veľmi mladý produkt, preto je najlepšie požiadať skúseného apiterapeuta o radu, ako ho užívať. Denná dávka čerstvo pripraveného homogenátu sú 2g.

Vedci uskutočnili výskum a zdokumentovali, že homogenát je možné používať ako doplnok výživy, pridávať ich do farmaceutických a kozmetických prípravkov a používať ich pri diétnej terapii. Spolu so zeleným čajom, zázvorovým čajom a grepom, trúdie mlieko pomáha odstraňovať toxické látky z tela a pomáha v boji proti nadbytočným kilogramom. Pre ľudí nad 60 rokov je užitočné brať mlieko na prevenciu senilného zabúdania, nespavosti a mnohých ďalších chorôb a problémov, ktoré prichádzajú s vekom.Mlieko môžu používať ľudia v akomkoľvek veku , dokonca aj malé deti, ako prevenciu mentálneho a fyzického postihnutia, dospievajúci s oneskorením sexuálneho vývoja.